Kursy z kategorii: Analiza

 • Kurs Granice

  autor: Krystian Karczyński
  9 Lekcjiw

  Kurs składa się z 8 Lekcji i prawie 6 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są kalkulator, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmik o granicach w WolframAlpha).

 • Kurs Pochodne i Badanie Przebiegu Zmienności Funkcji

  autor: Krystian Karczyński
  10 Lekcjiw

  Kurs składa się z 9 Lekcji i ponad 10 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są kalkulatory, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmiki o pochodnych i badaniu przebiegu w WolframAlpha).

 • Kurs Całki Nieoznaczone

  autor: Krystian Karczyński
  8 Lekcjiw

  Kurs składa się z 7 Lekcji i ponad 6 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są: kalkulator, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmiki o całkach nieoznaczonych w WolframAlpha).

 • Kurs Całki Oznaczone, Niewłaściwe i Zastosowania Całek

  autor: Krystian Karczyński
  7 Lekcjiw

  Kurs składa się z 6 Lekcji i prawie 7 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są: kalkulatory, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmiki o całkach oznaczonych w WolframAlpha).

 • Kurs Funkcje Wielu Zmiennych

  autor: Krystian Karczyński
  11 Lekcjiw

  Kurs składa się z 10 Lekcji i prawie 10 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są: kalkulatory, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmiki o pochodnych cząstkowych i granicach funkcji dwóch zmiennych w WolframAlpha).

 • Kurs Całki Wielokrotne

  autor: Krystian Karczyński
  6 Lekcjiw

  Kurs składa się z 5 Lekcji i prawie 12 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są: kalkulatory, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmiki o całkach wielokrotnych w WolframAlpha).

 • Kurs Równania Różniczkowe

  autor: Krystian Karczyński
  9 Lekcjiw

  Kurs składa się z 8 Lekcji i 9 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są: kalkulator, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmiki o równaniach różniczkowych w WolframAlpha).

 • Kurs Szeregi

  autor: Krystian Karczyński
  11 Lekcjiw

  Kurs składa się z 10 Lekcji i prawie 14 godzin nagrań video. Dodatkowo do Kursu dołączone są: kalkulator, filmiki, artykuły na blogu i inne materiały uzupełniające (w tym filmiki o szeregach w WolframAlpha).