fbpx

Kurs Pochodne i Badanie Przebiegu Zmienności Funkcji

Przykładowy fragment Kursu

Zalicz wszystkie Testy na 80%, aby otrzymać Certyfikat!

Kurs Pochodnie i Badanie Przebiegu Zmienności Funkcji jest multimedialnym kursem edukacyjnym, podzielonym tematycznie na 9 Lekcji. Pierwsza Lekcja poświęcona jest definicji pochodnej, ostatnia – całościowemu badaniu przebiegu zmienności funkcji. Kurs zawiera łącznie około 630 minut nagrań video, na których powoli i od podstaw tłumaczę i pokazuję jak rozwiązywać zadania. Do nagrań dołączonych jest 90 pytań testowych sprawdzających wiedzę i około 140 wybranych zadań praktycznych. W tym Kursie dzielę się wiedzą zgromadzoną przez wiele lat intensywnego nauczania pochodnych studentów różnych uczelni. Dowiesz się z niego, między innymi:

  • Jakie błędy na samym początku nauki pochodnych mogą zablokować Ci ich skuteczną naukę na zawsze
  • Jak dowolny symbol nieoznaczony rozbroić regułą de l’Hospitala
  • Jak łatwo i schematycznie obliczać dziedzinę, monotoniczność i wklęsłość i wypukłość
  • Jak odróżniać ekstrema od największych/najmniejszych wartości
  • Jak prawidłowo wykreślić wykres funkcji, wykorzystując wszystkie informacje zebrane podczas całego badania przebiegu zmienności funkcji

…i wielu, wielu innych praktycznych, wypróbowanych “sztuczek”, które oprócz solidnej, prawie 10-godzinnej elementarnej porcji wiedzy pozwolą Tobie zadziwić może nawet samego siebie na kolokwium, czy egzaminie z pochodnych i ich zastosowań.