fbpx
 • Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce Prywatności.

 • Interesuje mnie matematyka...

  Chcę otrzymywać e-mail newsletter - informacje o nowościach, promocjach, produktach lub usługach eTrapez Usługi Edukacyjne E-Learning Krystian Karczyński - na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

  Masz już konto? Zaloguj się

  Ponad 45 000 uczniów i studentów uczy się dzięki eTrapez…. Dołącz do nich!

  Po założeniu konta , otrzymasz natychmiastowy dostęp do 28 Lekcji Video. Przedstawione są w nich fundamenty matematyki na studiach i w szkole średniej.

  * Wymagania techniczne
  Do korzystania z Darmowych Lekcji wystarczy: dostęp do Internetu, standardowa przeglądarka internetowa, konto email.

  P.S.
  Wszystkie Darmowe Lekcje są częścią płatnego Pakietu Kursów eTrapez. Możesz uzyskać je poprzez zakup, bez konieczności subskrypcji.

  Dlaczego warto skorzystać z Kursów eTrapez?

  • Obrazek głowy i żarówki

   Wieloletnie doświadczenie

   Nie jest tajemnicą, że tworzeniem Kursów z matematyki zajmujemy się od wielu lat. Przez ten czas zdążyliśmy wypracować skuteczne metody nauczania matematyki, co potwierdzają liczne opinie naszych kursantów

  • Obrazek książek

   Pakiety Kursów

   Nasze Kursy można kupować pojedynczo, ale zdecydowanie korzystniejszą opcją są "Pakiety Kursów", dzięki nim masz pewność, że trafią do Ciebie wszystkie dostępne zagadnienia.

  • Obrazek plecaka

   Dla studentów i uczniów

   Zaczynaliśmy od tworzenia Kursów dla studentów, ale odpowiadając na ciągle powtarzające się pytania o matury, zaczęliśmy tworzyć również Kursy dedykowane uczniom szkół średnich.

  • Obrazek budzika

   Dostęp do Kursów 24/7

   Kupując Kursy eTrapez dostajesz do nich dożywotni dostęp. Dajemy go na dwa sposoby: 1. Jako plik wideo do pobrania na dowolne urządzenie 2. Jako dostęp do platformy Kursów na naszej stronie dostępnej online

  Darmowe Lekcje, do których otrzymasz dostęp

  Dołącz do nas i uzyskaj dostęp do Darmowych Lekcji